Sprzedaż energii elektrycznej

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży energii elektrycznej – to właśnie od niej zaczęliśmy działalność FOZEnergy. Od lat dostarczamy prąd od sprawdzonego dystrybutora, stosując się do wszelkich zasad związanych z dostawą energii i kierując się przede wszystkim potrzebami klientów.

Dostarczana przez nas energia elektryczna trafia zarówno do gospodarstw domowych, jak i do mających znacznie większe zapotrzebowanie firm, fabryk oraz większych zakładów produkcyjnych. Z naszych usług korzystają bowiem nie tylko klienci indywidualni, którym zależy na jak najniższej cenie energii przy zachowaniu najwyższej jakości przesyłu, lecz także duże przedsiębiorstwa.

Ponieważ gwarantujemy naszym klientom stałe stawki za dostarczaną im energię elektryczną, pomagamy im w zmniejszeniu dotyczących jej rachunków. Na początku każdej współpracy wspólnie z nimi ustalamy bowiem określoną cenę, za jaką zobowiązujemy się sprzedawać energię. Dzięki temu przedsiębiorcy znacząco optymalizują koszty produkcji.

Sprzedaż paliwa gazowego

Dostarczany przez FOZEnergy gaz ziemny to jeden z najefektywniejszych paliw dla energii elektrycznej, dlatego świetnie sprawdza się zarówno jako źródło energii w gospodarstwach domowych, jak i w większych przedsiębiorstwach. Jednocześnie ponieważ do produkcji energii gazowej używa się czystego paliwa oraz nowoczesnej technologii, jest ona o wiele bardziej bezpieczna dla środowiska.

Działalność naszej firmy zaczęła się właśnie od sprzedaży paliwa gazowego, dlatego możemy zaproponować swoim klientom wysokiej jakości gaz ziemny wraz z jego przesyłem do odbiorcy. Wieloletnie doświadczenie w tej kwestii pomaga nam w dostosowaniu każdego etapu dostarczania energii do każdego klienta indywidualnie – po to, aby jak najbardziej zoptymalizować jego rachunki za energię elektryczną.

Oprócz spełnienia wszystkich potrzeb klienta, które są naszym priorytetem, w procesie sprzedaży paliwa gazowego kierujemy się także takimi wartościami jak ochrona środowiska. Z tego powodu każdą zawieraną przez nas umowę dotycząca energii gazowej poprzedamy dokładną analizą jej odbioru, by zaplanować jej jak najbardziej racjonalne warunki dystrybucji.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

697 576 255

biuro@fozenergy.pl