Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

FOZEnergy Fabryka Optymalizacji Zasilania powstała jako wcielenie w życie idei CSR (ang. Corporate social responsibility czyli społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw). Prowadzimy działalność biznesową uwzględniając przy tym takie wartości jak ochrona środowiska oraz interes społeczny.

Na płaszczyźnie gospodarczej – przedmiotem działalności naszej firmy była początkowo sprzedaż energii elektrycznej oraz paliwa gazowego. Do dnia dzisiejszego realizujemy na tym polu szereg przedsięwzięć, dzięki którym pomagamy przedsiębiorcom zmniejszyć rachunki za energię elektryczną. Nasze wieloletnie doświadczenie w pośrednictwie i handlu energią elektryczną oraz szereg podpisanych umów zabezpieczających określone stawki gwarantują firmom wymierne korzyści.

Niezależnie od pośrednictwa w handlu energią elektryczną rozwijaliśmy naszą ofertę, tak by móc świadczyć kompleksowe usługi z zakresu obsługi i zaopatrywania w energię elektryczną. Naturalnym etapem w rozwoju naszej firmy było poszerzenie oferty o rozwiązanie pozwalające wykorzystać odnawialne źródła energii (OZE). Dzisiaj jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć cały proces mający na celu wykorzystanie w firmie czy gospodarstwie domowym odnawialnych źródeł energii. Nasi specjaliści przeprowadzą u Państwa audyt OZE oraz sprawdzą profil zużycia energii elektrycznej. Następnie przygotujemy indywidualny projekt instalacji fotowoltaicznej oraz dokonamy jej montażu.

Posiadamy w ofercie szereg instalacji fotowoltaicznych, od tradycyjnych montowanych na dachach, poprzez instalacje gruntowe i nadążne aż po instalacje fotowoltaiczne typu Carport. Więcej informacji o poszczególnych rodzajach instalacji fotowoltaicznych dostępnych w naszej ofercie znajdą Państwo w zakładce fotowoltaika. Zachęcamy do wysyłania zapytań na nasz adres poczty elektronicznej lub poprzez zakładkę kontakt. Dokonamy dla Państwa bezpłatnej wyceny.

Inwestycja w odnawialne źródła energii poza oczywistą zaletą jaką jest dbałość o środowisko naturalne jest także opłacalna ekonomicznie. Szczególnie w tak niestabilnych warunkach jakie obserwujemy obecnie w Polsce.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

697 576 255

biuro@fozenergy.pl